LOGISTIKA A ODPADY
Systémy pro logistiku, palety, plastové boxy, koše, přepravky...

ŘEŠENÍ POHLEDÁVEK
Máte problém s dlužníky? Zajímáte se o koupi pohledávek?

REALTY & DEVELOPMENT
Real estate agency specialising in individual approach to foreign clients.

SOLÁRNÍ TECHNIKA
Alternativní zdroje energie

KONTAKT
Horizont marketing-finance-logistika, s.r.o.
Kancelář Praha
Tachovské nám. 90/2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Kancelář Ostrava
Bohumínská 61, 710 00 Ostrava
tel./fax: +420 596 241 954
info@horizont-mfl.com

Informace o firmě

Služby společnosti Horizont marketing-finance-logistika, s.r.o. jsou aktivní na českém trhu od roku 1995, dříve pod hlavičkou fyzické osoby, od roku 2001 pod nově založenou s.r.o.

V první etapě se specializovala na dodávky systémů pro logistiku a odpadové hospodářství, v tomto oboru následně rozšířila své služby o vlastní výrobu výše uvedeného sortimentu.

Doprovodný jev obchodování na českém trhu v 90- letech byla platební neschopnost obchodních partnerů, kterou firma vyřešila vytvořením vlastního specializovaného oddělení řešení pohledávek. Po úspěšném vyřešení pohledávek vlastních byly nabídnuty tyto služby externě dalším podnikatelským a nepodnikatelským subjektům a dnes je toto oddělení rovnoprávnou divizí poskytující své služby desítkám klientům na území celé ČR.

Nezapomínáme ani na podporu neziskového sektoru. Tuto jsme nasměrovali do spolupráce s nezávislými talentovanými hudebníky a skupinami, kterým dáváme prostor prezentovat svou autorskou hudbu bez bariér a diktátu na vlastní vydavatelské značce Horizont records.


(c) 2002-2004 HORIZONT a ESC